O nas

Acerto to zespół młodych i dynamicznych pasjonatów designu. Łączy nas energia, chęć działania i pasja do tworzenia wspaniałego światła. Łączymy różne style, które stanowią odbicia naszych osobowości i wyszukujemy najnowsze trendy w dziedzinie oświetlenia.

Światło to w naszej filozofii najważniejszy materiał, który tworzy współczesne wnętrza i buduje nastrój. Pełen naturalnego światła pokój potrafi pobudzić do życia, a dyskretne oświetlenie sypialni wyciszyć i ukoić po ciężkim dniu.

Tworząc lampy Acerto sięgamy po wzorce z całego świata. Czasami staramy się oddać jak najdokładniej kulturę i tradycję, która stworzyła dany wzór, a czasami popuszczamy wodze fantazji i łączymy te style, tworząc nowe, niecodzienne kombinacje.

Chcemy zaprosić Państwa do wejścia razem z nami w fascynujący świat pełen światła. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, do kontaktu z nami i zadawania pytań.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email biuro@acerto.pl lub telefonicznie pod numerem 227833479.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Acerto

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl